Poslední videa
video

video

video

Kontakt


Jan Raiskub

7r@email.cz

323-730-623
Facebook Like
langthis!


David Kirš..průkopník českého internetu pomocí infopodnikání .

Info-podnikatelé konečně vstupují do Čech


 


 


Kdo to je Info-Podnikatel? Mám chuť říct, je to nejchytřejší podnikatel dneška, ale vím, že je zde spousta skvělých podnikatelů i v jiných oblastech, kteří dělají skvělou práci, pomáhají lidem, dostávají skvěle zaplaceno a přitom nepoužívají internet a nástroje online komunikace. Info-podnikatel je používá.


Info-podnikatel je někdo, kdo pro svou práci používá tři věci:
1. Sebe. Své zkušenosti znalosti, dovednosti a know-how.
 


2. Druhé. Neustále se učí nové věci a sleduje nové trendy. Inspiruje se jinými Info-podnikatelů.
 


3. Internet. Ví, že je to tržiště dneška a že neexistuje lepší místo, kde dnes prodávat.
Jak vidíme, tyto tři věci si může osvojit libovolný tvořivý, aktivní a šikovný člověk. Tedy i firma nebo podnikatel, který má v současnosti fungující byznys, může vstoupit do oblasti Info-podnikání. V čem přesně spočívá?


Než vám to řeknu, musím ještě zmínit, že zde neřeším nějakou teorii. Pokud píšu, že Info-podnikatelé vstupují do čech, vím, že se to právě děje. Já jsem sám tím důkazem. Aplikoval jsem postupy, o kterých píšu a letos v březnu jsem si přitáhl na můj web přes 9.000 podnikatelů, kteří využili můj program EmailAcademy (www.emailacademy.cz) a celá kampaň pro mě skončila výnosem 5.3mil. Kč.


 


Mám vaši pozornost? Máte obrovskou šanci přidat se k této vlně taky.


Info-podnikatelé prodávají něco, co má dnes tu největší hodnotu. Podívejte se na stránku Googlu. Co lidé hledají na této stránce? Informace. Proč je Google mezi třemi nejhodnotnějšími firmami světa, mezi Applem a IBM nejmladší značkou a nejrychleji rostoucí? Co je tou hodnotou, která drží trumfy, hodnotou, ke které když se dostanete, máte zdroj ke všemu? Informace.


Jsou to informace, které dnes hýbou světem. Kde je příležitost? Pokud dnes poskytnete lidem informace, které jim pomůžou žít lepší život, poskytnete jim informace, které jim pomůžou řešit jejich problémy v práci, v podnikání, ve vztahu, s dětmi a v nekonečně mnoha dalších oblastech života, stanete se novým milionářem. Stanete se Info-podnikatelem.


Hodnotu, pozornost a peníze maji ti lidé, kteří mají a poskytují kvalitní informace.A kde takové informace hledat, kde leží hodnota v informacích?


Opět na Googlu? Z části je to pravda. Bohužel najít na google konkrétní informace, které by šly do hloubky, tzv. best-practicies, od lidí kteří opravdu umí a znají je velmi náročné. Naleznete spíše mnoho informací různých pisálků různé kvality. Takže, kde hledat kvalitní informace, postupy, které rychle vyřeší problém, který člověk má? Co děláte, když si nevíte s něčím rady?


Chcete třeba chytře investovat, chcete zhubnout, chcete mít skvělý web, chcete sbalit holku. Co uděláte? Zeptáte se? Koho? Někoho, kdo umí investovat? Kdo zhubnul? Kdo má skvělý web? Kdo umí sbalit holku? Já bych to udělal. Kvalitní a hodnotné informace mají pro vás lidé, kterým věříte, a kteří mají znalosti a zkušenosti v oblasti, kde právě potřebujete pomoct. Už vám svítá? Ta hodnota, ty kvalitní informace leží ve vás. Vy jste ta studnice zkušeností, znalostí a dovedností. Že nejste žádný odborník a expert? A to řekl kdo? Kdo to určuje? Kdo to hodnotí? Mám jednu zkušenost. My lidé, podceňujeme to, co známe, umíme a děláme. Podceňujeme naše zkušenosti, podhodnocujeme naši práci, snižujeme naši hodnotu. Proč? Naučili jsme se to od rodičů, a ti zase od rodičů a ti od svých rodičů.


Naše společnost umí spíše ponižovat než oceňovat. Vidíme věci spíše černě, než růžově. Je čas to změnit. Právě teď, v tom co vás baví, co děláte rádi, čemu se věnujete, co je vaše vášeň, radost nebo dokonce poslání, tak v tom jste možná lepší než milióny lidí na světě. Lepší než milióny nebo stovky tisíc lidí u nás. Zastavte se. Nemusíte být přece nejlepší ve vašem oboru na světě. Můžete, pokud je to váš sen, tak jděte za ním. Ale proč nemůžete začít pomáhat druhým s tím, co víte, už teď. Už teď víte dost na to, aby jste ve vašem oboru, zájmu nebo koníčku pomohli více lidem, než vůbec tušíte. Chápete? Za to, co teď Vy víte by mnoho jiných lidí dalo nevím co. Chápete?


Za vaše rady, pomoc a zkušenosti by jiní lidé, rádi zaplatili. Teď existují na googlu tisíce lidí, kteří hledají, kdo by jim pomohl s tím, jaké vybrat pojištění, jak správně vymalovat byt, jak najít životní poslání, zlepšit sex ve vztahu, jak spustit reklamní kampaň na internetu, vybrat bazarové auto, investovat do realit, jak zvýšit sebevědomí, dělat marketing, založit firmu, vybírat zaměstnance a další a další oblasti, ve kterých právě dnes naleznou tito lidé, nic, nikoho nebo útržky informovací různých radílků.


Není na čase, abychom začali navzájem mezi sebou sdílet to, co každý z nás umí nejlépe? Abychom se dozvěděli konečně o lidech, kteří ve svém životě zvládli něco, co nás teprve čeká? Aby nám poradil někdo, kdo už je v dané oblasti dále než my. Není čas, abychom se od sebe dokázali více učit? Myslím si, že ano. Myslím si, že dnešní doba, technologie a internet nám daly do ruky nástroje, které vše mění.


Dříve, když jste byl skvělý doktor, věděla o tom celá vesnice. Za kopcem už ale nejspíš ne. Dnes je to jinak. Když něco umíte, natočíte o tom video, nebo napíšete ebook, může se dozvědět celý svět. A rychle. Celé této oblasti podnikání, která v zahraniční funguje mnoho let a generuje nové a nové milionáře se u nás nikdo nevěnuje.


A tohle právě dělají Info-podnikatelé. Vidí tuto příležitost a učí se, jak ji využít. Pokud vás tato oblast podnikání zajímá, chcete vědět, jak se dělají Info-produkty, které pak Info-podnikatel prodává a jak se dělá Info-marketing, podívejte se na web www.milionoveimperium.cz. Běží tam trénink, kde učím, jak se stát úspěšným Info-podnikatelem. Jak se stát tím novým šťastným milionářem.


Zjednodušte si podnikání a hlavně život díky internetu.


David Kirš

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Jméno:

Validační kód
Validační kód


Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Stiforp menu
o STIFORPu
Zisk/výdělek
Nástroje v balíčku
FAQ - časté otázky
Jak zaplatit členství
Důkaz příjmu
Mate nejake otazky, nebo blizsi zajem ?
Mate nejake otazky, nebo blizsi zajem ??

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Vytvoreno 2012