Poslední videa
video

video

video

Kontakt


Jan Raiskub

7r@email.cz

323-730-623
Facebook Like
langthis!


Hiearchie článků
Rozcestník » xx » Stiforp úvod
Stiforp úvod

  


Co je to Stiforp?


 
StiforP je marketingový systém reklamy a propagace, který funguje na principu síťového marketingu. Vytvořila jej společnost HWU Training Corp LLC, což je společnost s ručením omezeným sídlící v USA v Kalifornii, založena 14. srpna 2009 zabývající se školením firem a jednotlivců v oblasti marketingu a e-learningu čili školení-samovzdělávání.


Dne 20. července 2011 zahájili prodejní systém na internetu, který měl rozšířit jejich sortiment a přejali model mlm obchodu za účelem rozšířit své služby do celého světa. A tak vznikl StiforP. Společnost HWU Training Corp LLC navazuje na tradici jen o něco málo starší společnosti AlivaMax, která jako tradiční mlm firma nabízí na internetu prodej zdravotní a omlazující kosmetiky. Mezi američany, ale později nyní ve verzi pre-launch čili celosvětově dobývá trh taktéž metodou network prodeje.Nepodceňte prosím nabídku společnosti HWU Training Corp (StiforP) a práci s vizionáři této firmy, protože dnešní internet a mediální svět se skládá z prvků a komunikačních prostředků ( technologií ) jako je facebook , sociální sítě, internetové prezentace, komunity sloužící ke sdílení jednotlivců, osobní weby, chaty různého charakteru, školení a řada dalších prvků, kde můžete buďto utápět čas, nebo se sdílet s kamarády či blízkými, anebo když tyto prostředky prostudujete a správně využijete, pak Vás internet může začít ŽIVIT! Něděláme si legraci, to bychom si k Vám nedovolili, naopak jedná se o realitu a každý, kdo si tento fakt již uvědomil je vděčný za to, že network marketing existuje. Ať už je konjunkruta a ekonomice se daří, nebo je recese a ekonomika je v krizi, pak pro podnikavé lidi, kteří se chtěji učit novým věcem a něco ve svém životě změnit bude vždy šance.


 


Naše nabídka patři k jedné z takových příležitostí.
 

Zakladatelem myšlenky StiforP a internetového podnikání v oblasti propagace a reklamy pro každého je Nauder Khazan, který více jak 21 let pracuje v průmyslu síťového marketingu a jako týmový leader pracoval v několika firmách internetového, ale i přímého prodeje. Nauder Khazan je spolu s manažery Michael Blainem a Benem Glinsky generálnímředitelem a zakladatelem společnosti HWU Training Corp LLC, která vyvinula systém s pracovním názvem StiforP corporate a která spustila ve světě vlna nezávislých distributorů a finanční příležitost pro všechny.


 


StiforP je společnost, která nabízí sofistikovaný systém postavený na základě klientského doporučení, kde lze dojít k osobním pasivním příjmům i s menším pracovním nasazením. Jedná se o pracovní příležitost v oblasti Network marketingu, která funguje na bázi pre-launch, čili celosvětově.


Z toho vyplývá práce z domova, kterou si organizujete sami a která Vám může zajistit pravidelný reziduální čili pasivní příjem, jenž může vyřešit finanční otázku každému, kdo začne tuto příležitost realizovat.

 


 


 


 


Proč StiforP? Když na trhu jsou tisíce MLM firem?


 


Ano to je dobrá otázka. V roce 2008 bylo federací přímého prodeje WFDSA spočteno okolo 30.000 multi level marketingových firem. Čili na světě je skutečně hodně společnosti fungující v tomto průmyslu. Stejně jako u všech firem na světě i u mlm společnosti platí nekompromisní pravidlo trhu, že do 5 let krachuje polovina někdy až 2 třetiny firem v této oblasti. Další společnosti pak v následujících letech. U společností mlm je ovšem nepatrný rozdíl, kdy onen akční rádius, čili riziková křivka funguje už v relaci 1-3 let. Společnosti na bázi mnoho úrovňového prodeje mají menší výdaje v oblasti reklamy a distribučních kanálu a propagace, proto jsou jejich zisky často kryte a re-financované z jejich vlastních předchozích zisků nikoliv ze zdrojů cizího kapitálu.


Hezky česky řečeno firmy MLM ve většině případů zabraňují plýtvání a netvoří dluhy. Metodou mlm tedy namísto toho, aby miliony korun, dolarů, eur nebo čeho chcete věnovaly do propagace a reklamy raději rozdělí mezi své distributory, kteří jim tvoří osobně nebo i nepřímo klientelu a značku dané firmě. Tímto modelem obchodu tvoří větší rezervy než u tradičních společnosti v prvních pěti letech a tím se jejich riziková křivka zkracuje na dobu 1-3 let, kdy už v kratším čase se pozná, zda-li  společnost obstojí nebo ne. Samozřejmě riziko je všude a ani v dalších letech není řečeno, že firma zde bude navždy. Nežijeme na Marsu a nejsme idealisti a v kapitalistickém prostředí prostě riziko je a firmy krachují, nejsme v romantických příbězích, kde je všechno všech. Naopak tento model nikdy nebyl praktický, protože člověk je tvor chybující, a když je jednou všechno všech, pak se většina lidí o takový kapitál nestará nebo jen nedostatečně.

Naopak týmový kapitál je tvořen větším týmem lidí a jednotliví jeho aktéři se starají o chod organizace, protože z něj všichni mají prospěch, kteří poctivě pracují a chtějí úspěch. Metoda síťového marketingu tedy dává člověku možnost na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti i když jeho kvalifikace jinak je nízká, nemá mnoho zkušeností a jeho vzdělání je třeba i nižší. >> I když si tohle vše uvědomíme a shodneme se na tom, že MLM globálně dává lidem příležitost, pokud se této možnosti sami chopí ,dojdeme k tomu, že různé společnosti mají ještě různé podmínky, možnosti a dispozici a ne každá firma mlm je stejná. StiforP byl svými zakladateli vyvinut tak, že při práci v tomto systému jsou oproti ostatním systémům mlm snížený nároky na jednotlivce. Není zde povinnost kvalifikovat se.


Vyděláváte už od získání prvního člověka i v momentu, že jste jej nepřivedli do systému Vy, ale i tehdy, pokud ho pod Vás zapsal systém (partneři v síti výše), s nárůstem Vaší osobní aktivity a práce se pouze zvyšují možnosti pobírat více příjmů a získat více peněz.

Dalším problémem, který u StiforP nenajdete je vysoký vstupní vklad.


U jiných společností síťového marketingu je zapotřebí zakoupit nějakou licenci, udělat první velkou objednávku zboží nebo služby, zakoupit nějakou vstupní sadu, nebo investovat do nějakého projektu, abyste vůbec mohli pracovat.


Zde si zakupujete oprávnění používat balíček služeb know-how skýtající služby a servis. Doopravdy platíte jen samotný paušál, vstupní servisní poplatek je určena na pokrytí administrativních služeb a na výlohy pro odměňovací systém celého týmu.


Pokud si toto vše zrekapitulujeme zjistíme, že StiforP je mlm systém, který má nízké vstupní náklady, kde vyděláváte určitý menší příjem i tehdy, pokud jen používá produkty a služby a že se jedná o systém snadno duplikovatelný, nepotřebujete speciální technické a odborné vybavení a co je nejlepší jste dostatečně finančně ohodnoceni, oproti jiným mlm systémům, kde musíte společnosti vytvořit nejdříve konkrétní obraty, abyste vůbec dosáhli na první provize.


Proto jsem se já osobně rozhodl pro StiforP, když jsem si přečetl, jaké možnosti pro mě a pro mé okolí skýtá.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Jméno:

Validační kód
Validační kód


Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Stiforp menu
o STIFORPu
Zisk/výdělek
Nástroje v balíčku
FAQ - časté otázky
Jak zaplatit členství
Důkaz příjmu
Mate nejake otazky, nebo blizsi zajem ?
Mate nejake otazky, nebo blizsi zajem ??

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Vytvoreno 2012